10 Şubat 2014 #2284027

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası 16571*** müşteri numaralı hesap kartını yıllardır kullanmaktayım. Bu süre içerisinde hiç bir sorun yaşamama rağmen bu ay hesap özetime baktığımda maaşımdan kesinti olduğunu gözlemledim.


Bu hususta kart aidatı ücretinin iadesi ile ilgili Yargıtay 13. hukuk dairesinin kararı ile hakem heyetleri ve tüketici mahkemesi kararlarının ücretin iadesi yönünde olduğunu hatırlatarak, yıllık hesap işletim ücretinin 4077 Sayılı Tüketicinin Korunmasına dair kanunun 6. maddesine ve 5464 Sayılı Banka ve Kredi Kartları kanunun 24. Maddesine aykırı olduğundan ekstreme yansıyan yıllık 1. yarıyıl hesap işletim ücreti tutarının tarafıma iadesini şiddetle talep ediyorum.

Aycan 113 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi10 Şubat 2014

    Müşterimiz Aycan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön