29 Ocak 2014 #2264037

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Birden fazla şikayetim var hangisiyle başlayacağımı bilemiyorum öncelikle Aralık ayında maaş hesabımdan 50 lira kesinti yaptınız maaş hesaplarından böyle bir kesinti yapılmaz. Kredi kartımda iki adet Garanti Bankası'na ait bireysel emeklilik aidatının otomatik ödemesi bulunmasına rağmen benden bu ay 69 lira ücret kesintisinde bulundunuz bunlar ilk iki şikayetim.


Alo Garanti bankacılığı şifresi diye dünyanın en anlamsız şeyini çıkarmışsınız şifre almak için işlem yapıyorum daha şifremi almadan şifreyi onaylatmak için benden Alo Garanti şifresi istiyorsunuz. İnsanları oyalamaya mı çalışıyorsunuz?

Semih 79 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Ocak 2014

    Müşterimiz Semih A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön