28 Ocak 2014 #2262180

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'ndaki hesabım maaş hesabı olmadığından hesap işletim ücreti alacaklarını söylediler. Bunu engellemek için 2 faturaya otomatik ödeme talimatı vermenin bir çözüm olduğunu söylediler. Talimatı verdim ve hesap işletim ücreti almamaya başladılar.


Bir süre önce döviz hesabı açtım internet üzerinden. Geçtiğimiz günlerde hesaba paranın yatmasıyla beraber para kesildiğini gördüm. Gerekçe olarak döviz hesapların farklı işlediği söylendi.


Sonuçta ben tek müşteriyim, elimde her hesabıma bağlayacak kadar onlarca fatura yok. 2 tane faturamın otomatik ödeme talimatını verdim. Döviz hesaplarını bu kapsamın dışında tutmayı anlayamıyorum ve kesilen tutarın iadesini talep ediyorum.

Ozan 179 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Ozan E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön