28 Ocak 2014 #2261771

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Bütün bankacılık işlemlerimi Garanti Bankası aracılığıyla gerçekleştiriyorum. Maaş hesabım hariç o da bana bağlı olmayan sebeplerden ötürü.bakılırsa zaten tüm hesaplarımı görebilirler emeklilik, kredi kartı, çektiğim kredi benim sadece bir tane kredi kartım var o da Garanti'ye ait ne kadar aktif kullandığımı da görebilirler. Kesinlikle kabul etmiyorum hesabımdan çekilen ücreti.


Alo Garanti'ye ulaştım bilgi alabilmek için ben krediyi Garanti'den çektiğim için hesabımdan 49.97 hesap işletim ücreti tahsil edilmiş. Ben o hesabı Garanti Emeklilik için açtırmıştım kredi için değil. Garanti Bankası'nın profesyonellik anlayışına inanın yakıştıramadım. Kredi borcum biter bitmez Garanti Bankası'yla olan tüm ilişkimi keseceğim.

Kubra 54 Okunma

Cevaplar

  • Kubra10 Şubat 2014

    Bugün 13. gün hala bir çözüm yok. Gerekli ilgi ve alakayı göstereceğinizi düşünerek bu konu hakkında sizden bu süreçte mantıklı bir geri dönüş bekledim fakat mantık çerçevesi içinde herhangi bir açıklama tarafıma iletilmedi. En son çözüm olarak sanırım kötü reklamınızı yapmak kalıyor. Her türlü sosyal medyada yaklaşık 200-220.000 civarında aktif takipçim mevcut. En kısa sürede bana bu konu hakkında geri dönüş yapılmadığı taktirde illegal olmadığını çok iyi bildiğim ve eminim ki hoşunuza gitmeyecek bir şekilde "kötü reklam" denilen bu eylemi gerçekleştireceğim.

  • Kubra06 Şubat 2014

    Bugün 10. gün hala bir çözüm yok. Gerekli ilgi ve alakayı göstereceğinizi düşünerek bu konu hakkında sizden bu süreçte mantıklı bir geri dönüş bekledim fakat mantık çerçevesi içinde herhangi bir açıklama tarafıma iletilmedi. En son çözüm olarak sanırım kötü reklamınızı yapmak kalıyor. Her türlü sosyal medyada yaklaşık 200-220.000 civarında aktif takipçim mevcut. En kısa sürede bana bu konu hakkında geri dönüş yapılmadığı taktirde illegal olmadığını çok iyi bildiğim ve eminim ki hoşunuza gitmeyecek bir şekilde "kötü reklam" denilen bu eylemi gerçekleştireceğim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Kübra Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön