27 Ocak 2014 #2257939

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor

2012 şubat ayında kredi çektim ve daha önceden de Garanti Bankası'nın 2 kredi kartını kullanıyordum. Kredi sonrası otomatik ödeme talimatı verirsem hesap işletim ücreti kesilmeyeceğini söylediler. Geçen yıl birkaç kez gününden önce faturayı ödediğim için otomotik ödemeyi bozmuşsunuz bu nedenle hesap işletim ücreti kesilecektir dendi ve ücretler kesildi.


Bunun üzerine bu yıl erken ödeme yapmadım ve 3 otomotik ödeme talimatımdan 1yıl boyunca 2 yetersiz bakiye nedeniyle 1 gün sonra ödeme yaptım ve bu hafta itibariyle yine hesap işletim ücreti kesildi. Yıllardır çalıştığım üstelik tüm ödemelerimi gününden önce yaptığım banka bana yapacak bir şeyleri olmadığını söyledi. Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Selin 60 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi27 Ocak 2014

    Müşterimiz Selim O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön