25 Ocak 2014 #2255664

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2013 Mayıs ayında Garanti Bankası'ndan 26 bin tl kredi çektim.Bankadaki bayan krediyi verebilmesi için mecburen hesap açılması gerektiğini söyledi.Bende bakım bundan bir ücret alınacak mı zaten dosya masrafı sigorta gibi ücretler alıyorsunuz yoksa istemiyorum dedim.Hayır bu kredi hesabınız alınmayacak dedi.2014 Ocak 7'de kredinin hepsini yatırıp kapattım.


Erken kapattığım için sigorta parasını iade istedim ve 59 tl geri ödemek zorunda kaldılar.Sonra ertesi gün hesap işletim ücreti çektiler.Bu hesabın kartı bile yok elimde. Bankamatiklerinizi bile kullanmadım.Tüketici mahkemesine başvuracağım.Bir de eşim Doğuş Holding çalışanı iken başımıza bu geldi.

Hülya 90 Okunma

Cevaplar

  • Hülya25 Ocak 2014

    Ücret alınmayacak taahütünü veren Garanti bankası cizre şubesindeki Bireysel kredi bölümünde çalışan bayan vermiştir.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Ocak 2014

    Müşterimiz Hülya Ü. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön