22 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'nın 20153*** no'lu müşterisiyim ve bugün hesabından 52 TL hesap işletim ücreti kesmişler. Benim hiç haberim olmadan kredi çekerken adıma açtıkları hesabın imzalarını alırken tarafıma böyle bir bilgi verilmemiştir.

En kısa zamanda kesilen tutar hesabıma geri yatırılmalıdır. Bu konuyla ilgili hesap açılan şubeye gittiğim halde bununla ilgili yapabilecekleri bir şey olmadığını söylemişlerdir ama nereye gittiğini bile bilmediğim bu parayı ödemek istemiyorum Garanti Bankası'na.

Emine 52 Okunma

Cevaplar

  • Emine24 Ocak 2014

    2 gun olmasina ragmen hala bir geri donus yapilmamistir!!bu da musterilerini ne kadar ciddiye aldiklarini gostermektedir!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Ocak 2014

    Müşterimiz Emine S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön