20 Ocak 2014 #2246189

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'nda 2 adet kredi ödemesi, 1 adet vadesiz, 1 adet kobi vadesiz, 1 kredi kartım var. Garanti Bankası Ankara-Yenişehir Şubesi U** bey 2 adet kredi başvurusunda bulunduğumda, kredi verilirken 1 adet vadesiz hesap tanımlayacağız ve kredileriniz oradan otomatik çekilecektir. Bu hesaptan hesap işletim ücreti alınmayacak şeklinde bilgi verdi. Hesap işletim ücreti kesildi. Şubeyi arıyorum,yanlış bilgi verilmiş diyorlar. U** beyi aylardır kobi hesabım var arıyorum, şirketle ilgili işlemlerim kredi çekmem gerekiyor. 1 kez geri dönmedi.


Müşteri memnuniyeti diye bir şey var, hatanız varsa düzeltin. Tüm hesaplarımı tek seferde kapatacağım. Daha benden uzak durun Garanti.

Serkan 117 Okunma

Cevaplar

 • Serkan12 Ocak 2015

  9 Ocak'da 63,5 TL ilk 6 ay için kesilmiş. Senelik 127 TL hesap işletim ücreti alıyor sağ olsun.

 • Serkan07 Mart 2014

  Şikayele ilgili ne arayan var ne soran, 3 saniye çaldırıp kapatıyorlar sonra mesaj geliyor şikayet var, müşterimiz sorunuyla ilgilendik diye. müşteri memnuniyetini tek soran şikayetvar.

 • Serkan26 Ocak 2014

  MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ DİYE BİR KAVRAM YOK. MÜŞTERİYE DOYDUK HAYDİ BAŞKA KAPIYA MANTIĞI VAR.

 • Serkan26 Ocak 2014

  Garanti Bankasından bir mail gelmiş adresime, imzaladığınız sözleşmenizde hesap işletim ücreti kesileceği ve istisna durumlarda (maaş müşterisi, otomatik ödeme talimatları vs..) kesilmeyeceği vs.. şeklinde birşeyler yazıyor. Ancak ben zaten bunu biliyorum, Yenişehir şubesinde çalışan elemanınızın hatasını böyle mi kapatıyorsunuz, adam ödemezsiniz dedi diyorum, siz ne cevap gönderiyorsunuz mailime. Neyse zaten kapatacağım. Havale/EFT/BAĞKUR/ELEKTRİK/SU/TELEFON VS.. ÖDEMELERİ İNTERNET BANKACILIĞINDA DİĞER BANKALARDA ÜCRETSİZ İKEN, SİZ HEPSİNE ÜCRET ALIYORSUNUZ. VS.. VS..

 • Serkan22 Ocak 2014

  Bana Garanti bankasından gelen mailde, Değerlendirmesi tamamlanan 39686836 numaralı mesajınız sonucunda size sunduğumuz hizmet ile ilgili görüşlerinizi öğrenebilmek için tek sorudan oluşan bir anket hazırladık. BENİ ARAYAN SORAN OLMADI. NEYİN DEĞERLENDİRMESİNİ YAPTINIZ ANLAMADIM???

 • Garanti Bankası Temsilcisi20 Ocak 2014

  Müşterimiz Serkan A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön