18 Ocak 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Yaklaşık 15 senedir Garanti Bankasının müşterisiyim. Ayrıca kredi kartı, vadesiz hesap, HGS vs. gibi birçok ürününü aktif olarakda kullanmaktaydım taki bu güne kadar. 5 adet otomatik ödeme talimatım bulunmasına rağmen ve 2013 yılının ilk yarısında hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmıştı, alo garantiyi aradığımda görüştüğüm arkadaş faturaların düzenli ödenmediğini düzenli ödendiği taktirde bir daha kesinti yapılmayacağını söylemişti ancak 10 gün önce yine kesinti yaptınız.

Fatih 92 Okunma

Cevaplar

  • Fatih18 Ocak 2014

    2013 yılının ilk yarısında hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapılmıştı, alo garantiyi aradığımda görüştüğüm arkadaş faturaların düzenli ödenmediğini düzenli ödendiği taktirde bir daha kesinti yapılmayacağını söylemişti ancak 10 gün önce yine kesinti yaptınız. Gerekçeniz ise otomatik ödenmesini beklemem gerekliymiş, fakat ben son ödeme günü gelmeden internet bankacılığı ile ödemişim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Fatih G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön