08 Ocak 2014
Yorum Yap
#2221580

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

2013 yılı içerisinde hesabıma bağlı iki adet ödeme talimatım bulunmasına rağmen bir faturayı aynı hesaptan kendim ödedim diye benden 53 TL hesap işletim ücreti kestiler ve iade edemeyeceklerini söylediler. Zaten Garanti Bankası'ndan da bu beklenirdi.


En ufak birşeyden para çıkarmaya çalışan başka banka görmedim. Kredi kartılarını, banka hesaplarını hepsini kapatıp kurtuluyorum sizden. Sonra her şeye ücret ödemeyin kendi bankası içinde bile havale yaparken ücret alan otomatik ödeme talimatı verince fatura başına ücret kesen bir banka.

Mutlu 84 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Ocak 2014

    Müşterimiz Sn. Mutlu D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler