31 Aralık 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alıyor!

Garanti Bankası'nın maaş müşterisiyim, kurumumdan aldığım resmi yazı ile hesap açmaya gittim anlaşmaya bağlı hesap işletim ücreti alınmaması gerekirken ücret alınıyor ve iade talebinde bulundum halen iadesi yapılmıyor ve bu konuda bilinçli olarak süründürüldüğümü düşünüyorum.


Resmi yazıyla maaş müşteri olduğumu belirttiği halde kesinti yapılmasının da benden alınmış haksız bir kazanç olduğu kanaatindeyim. Yapılan anlaşma gereği maaş müşterisi olarak kaydımın alınması gerekirken almayan personelinizden şikayetçiyim.


Şubenize ulaşmada problem yaşamaktayım ayrıca sesli yanıt ile çalışan sisteminizden hiç memnun kalmadığımı belirtmek isterim.

Harun 112 Okunma

Cevaplar

  • Harun06 Ocak 2014

    Halen beklenen değişiklik olmamıştır. Sadece aranıp ilgilenileceği söylendi ancak herhangi bir durum değişikliği olmamıştır.

  • Harun06 Ocak 2014

    Günler geçti halen aynı yerdeyiz haklı müşteri hattını aradım buradan şikayet yazdım, sadece beni arayan sakin konuşma tarzı ile ilgileneceğini ancak ilşgilenilen bişey yok halen şubedeki ilgiliye ulaşamıyor ve şube müdürüne bağlayın dedim bir türlü iletişime açık olamadılar.

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Harun A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön