22 Şubat 2013

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Alınmayacak Denildi Fakat Aldılar!

Mayıs 2012'de Garanti bankasından hesap açtım ve açarken öğrenci olduğunuz için hesap işletim ücreti alınmayacak denildi. Fakat Aralık 2012 de benden 45 lira hesap işletim ücreti kestiler. Bunun üzerine müşteri hizmetlerini aradım ve saygısızca davranıp telefonu kapattılar ardından 3 kere aramama rağmen kimse cevaplamadı. Daha sonra hesabı açtığım şubeye gittim, açtığım kişiye durumu anlattım o evet almıyoruz dedi sonra işlem yapması için başka birisine yönlendirdi.

Bayan müşteri temsilcisi alıyoruz dedi ama sizi genel müdürlüğe sevk edeceğiz oradan onaylarlarsa geri vereceğiz denildi fakat 2 aydır hiç ses seda yok!

Neden yanlış bilgilendirerek insanları yanıltıyorsunuz? Paramı geri istiyorum!

Yunus 52 Okunma

Cevaplar

  • Yunus22 Şubat 2013

    Ben hesabımı açarken bana alınmayacak denildi şubeden daha sonra tekrar aynı kişiyle konuştuğumda alınmaması gerektiğini söylediler fakat başka birisine yönlendirdiler onlarda yukarıda yazdıklarınızı söyledi bana ama bugün başka bir şubenize gittim o şubede geri iade etmeleri gerekiyor dedi. Kendi aranızda neden bir uyuşmazlık var? Hayır müşteri kazanmak için yalan mı söylüyorsunuz? Ben hesabı açmadan önce özellikle sordum alınıyor mu diye bana alınmıyor denildiği için açtım hesabımı yoksa açmayacaktım! Bu sorunun derhal düzeltilmesini ve paramın iadesini istiyorum aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım!

  • Yunus22 Şubat 2013

    Herhangi bir yanıt alamadım hala bekliyorum bugün başka bir şubeye gittim orada iade edilmesi gerekiyor denildi ama benim yapabileceğim birşey yok dedi, ve hesabı açtığım şubeye dilekçemi faks çekti, aynı durumu bir ay öncede yaşadım oradan oraya yönlendiriliyor oradan başka yere ama kesin bir sonuca hiçbir zaman bağlanmıyor! ve sürekli bir azarlama ile konuşuyor müşteri temsilceliriniz bu nasıl müşteri memnuniyetidir!!

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön