13 Şubat 2013 #1630058

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı Vermiyor!

Garanti Bankası Anakara OSB şubesinden maaş almaktayız. Aynı zamanda bankanın kredi kartını kullanmaktayım. Banka maaş hesabı hariç tasarruf amaçlı açmış olduğum vadesiz hesabımdan 42.88 tl gibi fahiş bir hesap işletim ücreti kesmiş, kredi kartında bile geri alabilirken bu ücreti vadesiz hesapta geri alamıyorum. Bu paranın geri hesabıma iadesini talep ediyorum.

Hülya 31 Okunma

Cevaplar

 • Hülya19 Şubat 2013

  Garanti bankası sorunuma cevaben gönderdiği mailde kısaca bu kesintinin yasal olduğunu ve parayı geri ade edemeyeceklerini söylüyorlar. Bumudur müşteri memnuniyeti. Bundan sonra hiç bir şekilde tasarruflarımı garanti bankasında değerlendirmiycem.

 • Hülya19 Şubat 2013

  Merhaba garanti bankası sorunuma cevap olarak gönderdikleri mailde kısaca bu ücretin yasal olduğunu ve iade edemeyeceklerini söylüyor. Bumu dur müşteri memnuniyeti. Bundan sonra hiç bir tasarrufumu Garanti bankasında değerlenidrmiycem.

 • Garanti Bankası Temsilcisi18 Şubat 2013

  Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

 • Hülya18 Şubat 2013

  Garanti bankası şikayetimle ilgili herhangi bir çözüm üretmedi. Hiçbir yetkili benimle irtibat kurmadı.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön