31 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı

Son 6 hanesi 84 5015 ile biten kartımın da bağlı olduğu hesap şirketin ilgili banka ile çalışması sebebi ile açıldı. Hesap işletim ücreti altında 58 tl ücret kesileceği söylendi arkasından ilgili hesap birkaç işlemden sonra maaş hesabı haline getirildi ve bu durum şubeden bizzat tarafımdan teyit edildi.


Bugün tesadüf eseri hesabımı kontrol eder iken 58 tl ücret kesildiğini fark ettim müşteri hizmetlerini aradığımda hesabın maaş hesabı olarak görünmediğini bu yüzden kesildiğini ve geri yatırılmayacağını ilettiler yani özetle sizin paranızı bir güzel aldık ve geri alamazsınız bilgisini verdiler. Bende buradan açıkca belirtiyorum geri ödemezseniz bütün kartlarımı iptal edeceğim hadi bakalım.

Mücahit 201 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi31 Temmuz 2014

    Müşterimiz Mücahit A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön