16 Mayıs 2013 #1800707

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı!

Çalıştığım firmanın Garanti Bankası'ndan adıma açtığı maaş hesabıma 09.05.13 tarihinde 100TL havale yapıldı. Yaklaşık bir yıldır kullanmadığım maaş hesabımdan bilgi verilmeksizin hesap işletim ücreti adı altında 45 TL kesinti uygulanmış. Garanti Bankası kendi internet sitesinde maaş müşterisi hesaplarına hesap işletim ücreti uygulanmayacağına dair taahhüt vermiştir.


Kaldı ki maaş müşterisi olunmasa dahi böyle bir kesinti yapma hakkına sahip değildir. Bu hesap açılırken tarafımca herhangi bir sözleşmeye imza attığımı hatırlamıyorum. Elde edilen bu haksız kazanç iade edilmezse yasal yollardan hakkımı arayacağım. Söz konusu meblağnın tarafıma en kısa sürede iade edilmesini istiyorum.

Pinar 23 Okunma

Cevaplar

  • Pinar26 Mayıs 2013

    10 günü aşkın bir süredir şikayetimle ilgili olumlu ya da olumsuz bir cevap alamadım. İade gerçekleşmeyecekse en kısa süre içinde dönüş yapmanızı rica ediyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön