11 Şubat 2014 #2287947

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı

Hesap işletim ücreti veya başka bir isimle muhasebeleştirilen kesintilerle ilgili kesemezsiniz diyemem. Ancak bu hesap maaş hesabı olduğunda bu kesintinin yapılmasını mantıklı bulmadığım gibi hesap açılırken banka yetkilisi bu türden bir kesinti yapılmaması için çalıştığım şirketten bir takım dokümanlar istemiş ve ben de temin etmiştim. Garanti Bankası özet şu; hesabımdan yapılan 60 tl kesinti iade edilmediği takdirde hukuk yollarını devreye sokacağım.

Kenan 62 Okunma

Cevaplar

  • Kenan15 Şubat 2014

    çözüm üretilmedi.

  • Kenan13 Şubat 2014

    Merhaba, Bankadan cevaben bir mail aldım. Hesabın maaş hesabı olmadığı için kesinti normal deniyor. Bu hesabın maaş hesabı olduğuna dair şahit mi bulmamız gerekiyor. Şirkete kadar geldiniz, gerekli bütün dokumanları bizzat kendiniz doldurdunuz, hesap işletim ücreti alınmayacağını da beyan ettiniz aradan bir yıl geçti bunlar unutuldu mu ? Her yıl hatırlatmamız mı gerekiyor bu bir maaş hesabıdır diye. Lütfen kesintinin iadesini yapınız.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Kenan S.tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön