11 Şubat 2014 #2287444

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı

Özel okul ödemesi için açmış olduğum Garanti Bankası hesabımdan hesap işletim ücreti adı altında kesinti yapıldığını gördüm. Bankaya gidip bu hesap özel okul ödemesi için açılmış bir hesaptır. Bundan hesap işletim ücreti almamanız gerekmez miydi diye sorduğumda haklı olduğumu ve bu kesintinin iade edileceği söylendi.


Aradan 15 gün geçti ödeme yapılmadığını görünce tekrar uğradım. Tamam efendim ödeme yapılacak denildi. 15 gün bekledikten sonra tekrar gittim. Banka müdürüne durumu anlattım. Müdür bey bana aynen şunu söyledi okul ile anlaşmamız var hesap işletim ücreti almayacağız ama bu hiç almayacağımız anlamına gelmiyor? Ne demek istediğini ben anlamadım anlayan var mı?

Engin 99 Okunma

Cevaplar

  • Engin17 Şubat 2014

    Geri donus olmadi

  • Engin13 Şubat 2014

    Sizin en kısa sürenizi biliyorum ben, Bir daha geri dönüş olmuyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Engin Y.. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön