28 Ocak 2014 #2261282

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti Aldı

Dün Garanti Bankası'ndaki eski maaş hesabıma havale yapmak için para yatırdım. Ancak bu sabah ödememi yapmak için baktığımda 2013 yılına ait 58 TL hesap işletim ücreti kesildiğini fark ettim.
Hesabımı kullanmadığım döneme ait kesilen ücretin haksız bir kazanç olduğu fikrindeyim. Hesabımdan kesilen 58 TL'nin iadesini talep ediyorum.

Ferhat 58 Okunma

Cevaplar

  • Ferhat28 Şubat 2014

    Konuyla ilgili hiçbir şekilde iletişim kurulmamıştır. Bo otomatik cevaplarınızla konuyla ilgilendiğinizi göstererek insanları yanıltıyorsunuz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2014

    Müşterimiz Ferhat Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön