08 Aralık 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Eşime bir telesekreter mesajı ile hesabına otomatik fatura ödemesi eklememesi durumunda hesap işletim ücretine maruz kalacağı iletildi. Bunun üzerine çağrı mekezine hesap işletim ücreti almaları durumunda hesabı kapatıp parayı başka bankaya transfer edeceğimizi bildirdik. Ellerinden bir şey gelmediğini dilersek müşteri memnuniyet hattını arayabileceğimizi söylediler. Onlarda papağan gibi ellerinden bir şey gelmediğini ve buna müdahale edecek bir yetkili olmadığını belirttiler.

Murat 49 Okunma

Cevaplar

  • Murat08 Aralık 2015

    Şikayetim üzerine Müşteri Memnuniyet Merkezi benimle iletişime geçti. Anladığım kadarı ile müşteriyi kaybetme pahasına hesap işletim ücretini tahsil etmeyi tercih ediyorlar. Garanti Bankası'ndaki birikimlerimiz başka bankaya aktarıp hesabı kapatmaya karar verdik. Garanti Bankası'na bu garip müşteri memnuniyet politikalarında başarılar dilerim.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn. Murat D. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön