24 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Yaklaşık üç sene kadar önce ek kart olarak çıkartılan hesap kartı olarak adlandırılan karttan banka görevlileri otomatik ödeme talimatı verildiği takdirde hiçbir şekilde hesap işletim ücreti alınmayacağı söylendi. Fakat daha sonraları fatura ödemesi bir kereye mahsus bir iki gün geciktiği için düzensiz ödeme diyerek bu ücret alındı.


Sonraki dönemde ise fatura talimatları yeterli sayıda değil bahanesi gösterilerek kesildi. Çıkan yasayla öğrenci olanlardan bu ücretin alınmayacağını öğrenerek öğrenci belgemle birlikte başvurmama rağmen dalga geçer gibi bundan önceki dönemler için bir şey yapamayız diyerek hakkım olan parayı alamamış bulunmaktayım. Kartımı iptal edin veya gereğini yapın.

Kubilay 232 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Kubilay Ö. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön