23 Ocak 2014 #2252461

Garanti Bankası Hesap İşletim Ücreti!

Gaziantep Org. San. şubeniz den kullanmış olduğum bireysel ihtiyaç kredisine bağlı olarak açılan hesaptan hesap işletim ücreti alınması beni gerçekten Bankanızdan soğutmuş, bugün ve yarınlar için bankanıza bakış açımı değiştirmiştir.


Bugün şartlarında 58 lira gibi uçuk bir meblağa sırf hesap işletim ücreti adı altında alınması Garanti Bankasının insanların gözünde ki itibarını diplere düşürmektedir. Diğer bankalarda bulunan hesap kartlarımızdan böyle bir ücret alındığı takdirde tekrar iadesi talebi üzerine iade edilir iken Garanti nezdinde iade edilmemesi ayrı bir hayal kırıklığı oluşturmuştur şahsımda. Bir çok müşterinizin bu konuda ki sıkıntılarına ivedilik ile çözüm bulmanız dileği ile.

Ömer 61 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi23 Ocak 2014

    Müşterimiz Ömer S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön