07 Eylül 2015

Garanti Bankası Hesap İşletim Bedeli!

2 Adet faturam için yatırmış olduğum 55 TL'nın Garanti Bankası'nın hesap işletim bedeli adı ile kesmesinden sonra, faturalarımın son ödeme tarihinin geçtiğini sevinçle belirtmek isterim. Az sonra bu mesajımın altına gelecek otomatik cevapta yazacağı üzere "haklı müşteri hattını" aradım ve garantinin haklı olduğunu öğrenmiş oldum.


Yaptığım bu telefon görüşmesine göre, hesap işletim bedeli olarak 55 TL'nin kesileceğine dair bana bilgi verildiği iddia ediliyor. Bana bu bilgiyi kim ne zaman vermiş, teyidini rica ediyorum.

Recep 45 Okunma

Cevaplar

  • Recep08 Eylül 2015

    Şikayetimin cevabını yazacağım ama önce Haklı Müşteri Hattın'dan Özcan bey'e teşekkür ediyorum. Şikayetim hesap işletim bedelinin kesilmemesi ile ilgili değil beklemediğim anda kesilmesi ile ilgiliydi. Bu konuda istediğim cümleyi yalnızca kendisi kurdu. Yani benim durumumda olanların aradığı cevap şu: "Hesap işletim bedelini alabilmek için sistem belirli zaman aralıklarında hesabımızı para bulana dek kontrol ediyor. " bu da demek oluyor ki bizim fatura parası diye hayal ederek yatırdığımız parayı bekleyen aç bir sistem var. Özet ile hesap işletim bedeli otomatik ödeme talimatındaki gibi masum bir son ödeme tarihi ile tarafımıza bildirilirse seve seve öderiz. Kimseden para istemiyoruz.

  • Recep08 Eylül 2015

    Şikayetimin cevabını yazacağım ama önce Haklı Müşteri Hattın'dan Özcan bey'e teşekkür ediyorum. Şikayetim hesap işletim bedelinin kesilmesi ile ilgili değil beklemediğim anda kesilmesi ile ilgiliydi. Bu konuda istediğim cümleyi yalnızca kendisi kurdu. Yani benim durumumda olanların aradığı cevap şu: "Hesap işletim bedelini alabilmek için sistem belirli zaman aralıklarında hesabımızı para bulana kadar kontrol ediyor. " bu da demek oluyor ki bizim fatura parası diye hayal ederek yatırdığımız parayı bekleyen aç bir sistem var. Özet ile hesap işletim bedeli otomatik ödeme talimatındaki gibi masum bir son ödeme tarihi ile tarafımıza bildirilirse seve seve öderiz. Kimseden para istemiyoruz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Eylül 2015

    Müşterimiz Recep U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön