28 Ocak 2016

Garanti Bankası Hesap İşlem Ücreti Kesti

4822 sayılı kanun 4077 sayılı tüketicinin korunması kanunun “sözleşmedeki haksız şartlar ” başlıklı 6.maddesine göre bankanızın almış olduğu bu hesap işletim ücreti müzakere edilemediğinden haksız bir şarttır. Sözleşmede haksız şartlar tüketici için bağlayıcı değildir. Haksız şart içeren sözleşmeler geçersizdir.


Kartımdan çekilen hesap işletim ücretlerinin iadesini talep ediyorum. Çekilen tutarın tarafıma iade edilmesini istiyorum, yıllardır sizinle çalışmaktayım sayısız kredi çekip düzenli müşteri olmaya çalışıyorum beni başka bankalarla çalışmaya mecbur etmezseniz memnun kalırım.

Serkan 52 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Ocak 2016

    Müşterimiz Sn. Serkan G. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön