29 Haziran 2015

Garanti Bankası Hesap Dökümüne 10 TL Talep Etmektedir!

Sayın Yetkili; Garanti Bankası'ndan 28/05/2013 ve 07/02/2014'de iki adet ihtiyaç kredisi çektim. İstanbul-Çemenzar şubesi 10 TL ücret karşılığında hesap dökümü verebildiklerini bildirdiler. Hala müşterisi olduğum bankada, kredi kartım, ödemelerim ve yatırımlarım devam etmektedir. Bu muamelenin böyle bir müşteriye yapılmaması gerektiğini bildirdim.

Müşteri hizmetlerinden maille alabileceğim bildirildi, onlarda Ethemefendi Şubesi hesabım kapatıldığı için veremediler. Bu nedenle hiçbir masraf yükü oluşturmayan bu işleme karşılık, bankanızın her hesap hareketi için 10 TL gibi haksız ve ciddi bir ücret talep etmesini uygun bulmamakla birlikte mağduriyetimin giderilmesini arz ederim.

Sevgi 215 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi29 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Sevgi Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön