26 Temmuz 2018
Yorum Yap
#10711975

Garanti Bankası Hesap Blokesi!

Garanti Bankası'nda bulunan hesabımda bloke 1 yılı aşkın süredir devam etmekte. İstenmiş olan evrakların tamamı kendilerine teslim edilmesine rağmen İçmeler şubesine bağlı hesabım halen blokeli. Şube ile yaptığım görüşmelerde genel merkeze mail atıldı bekliyoruz cevabını alıyorum. Mağduriyetimin bir an evvel giderilmesini aksi takdirde hukuk yoluna gideceğimi belirtmek isterim.

Cumali Cumali 282 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Cumali14 Ağustos 2018

    26 Temmuz da bu site üzerinden yapmış olduğum şikayetim vardı, bloke olan hesabımı hâlâ kullanamıyorum anlamakta güçlük çekiyorum hesap 1 buçuk yıldır inceleme sürecinde Allah aşkına bana biri söylesin nolur, bu nasıl bir incelemedir. Artık usandim lütfen ama lütfen hesabımın artık bir an evvel açılmasını istiyorum, bir daha asla ve kesinlikle Garanti Bankası ile hiçbir münasebetim olmayacaktır ve tanıdığım bütün herkesin uzak durmasını ayrıca söyleyeceğim, ve artık gerekli hukuki işlemlere baş vuracağımı belirtmek istiyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi26 Temmuz 2018

    Değerli müşterimiz, Garanti Bankası olarak müşterilerimizin görüşlerini önemsiyoruz. Bize iletmiş olduğunuz mesajınızı değerlendirmeye aldık. Konuyu titizlikle inceleyerek en geç iki iş günü içinde size bilgi vereceğiz. Şikayetvar.com platformunda müşterilerimize hafta içi 09:00-18:00 saatleri arasında hizmet veriyoruz. Dilerseniz twitter.com/garantiyesor hesabımıza mesaj göndererek veya facebook.com/Garanti Bankası sayfamızda yer alan GarantiyeSor iletişim formunu doldurarak 7 / 24 hizmet alabilirsiniz. İyi günler dileriz. Garanti Bankası

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler