23 Nisan 2013 #1758711

Garanti Bankası Hesabımı Kapatmıyor!

Avcılar şubesindeki hesabımın 26.02.2013 tarihinde başvuruda bulundum fakat hala açık. 4440338 nolu haklı müşteri telefonunu aradım fakat hala haklı olduğum halde hesabım kapalı değil. Hesap açarken internetten - tıklama yetiyor ama kapamak için aylarca uğraşıyoruz. Elimde başvuruda bulunduğuma dair evraklarda var fakat şuana kadar hiçbir işlem yapılmış değil.


Müşteri temsilcisi konuyu şubeme iletti ve telefonla bana konuyla ilgili geri dönüleceğini belirtti fakat ne arayan var ne soran. Derhal kapatın hesabımı, beni arayıpta gereksiz bilgilerle kafamı şişirmeyin lütfen..

Nurgün 22 Okunma

Cevaplar

  • Nurgün16 Mayıs 2013

    Hala hesabım açık.. Kimsede bir açıklama yapmıyor..

  • Nurgün29 Nisan 2013

    Bugün 29.04.2013 hala herhangi bir çözüm için herhangi bir işlem yapılmış değil. Bu kadar zor mu bir hesabın kapanması. 1 hafta daha bekleyip BDDK'ya gerekli şikayette bulunacağım. Sayın ilgililere duyurulur.

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön