04 Mart 2015

Garanti Bankası Hesabımı Kapatamıyorum!

0.00 TL bakiyeli hesabımı, internet bankacılığı üzerinden, hesap kapama butonu koymuş olmalarına rağmen, bilinmeyen bir sebeple kapatamıyorum. Sistem bana bankaya gitmemi, orada saatlerce sıra beklememi, sinirlerimin iyice bozulmasını, belki o zaman hesabın kapatılacağını bildiriyor. Madem çalışmayacak, neden hesap kapama butonunu oraya koydunuz. Haydi koydunuz, neden bir açıklama yapmıyor.

Hasan 271 Okunma

Cevaplar

  • Hasan05 Mart 2015

    Bana verilen bilgi doğru değil. Hesabıma bağlı hiçbir ürün bulunmamaktadır. Ne kredi kartım var, ne otomatik ödeme, ne de kredi ya da başka bir şey. Yani Garanti Bankası yine en baştaki yerinde. Şubeye git saatlerce sıra bekle, sinirlerin bozulsun, sonra hesabını kapatalım... Bunu kabul etmiyorum. Ya bana hesabıma bağlı ürün nedir, onu bildirin, ya sitedeki hesabı kapat tuşunu kaldırın, ya da hesabımı kapatın.

  • Garanti Bankası Temsilcisi04 Mart 2015

    Müşterimiz Sn. Hakan Aykan Ş. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön