16 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesabımdan Para Kesimi Yaptı

Başlıkta belirttiğim gibi 50 TL paramı kestiler ve dekontu sorgulattığımda ''2. yarıyıl hesap işletim ücreti kesimi'' diyor ancak ben öğrenciyim ki ilk defa böyle bir şeyden haberim oluyor. Paramın geri yatmasını talep ediyorum en yakın zamanda çünkü 50 TL ihtiyacım var.


Ben bu konuyu çok araştırdım hesap işletim ücreti ve kredi kartı ücretleri yeni yasal düzenlemeye göre alınmaması gerekiyor ve bunun hakkında şikayetler yazılmış ben bu parayı vermek istemiyorum ve çok saçma en acil şekilde paramın geri yatırılmasını istiyorum.

Mert 197 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Mert O. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Mert16 Ocak 2015

    Eğer en yakın zamanda param yatırılmassa ne olursa olsun para miktarı büyük küçük farketmez tüketici hakem heyetine başvuracağım en yakın zamanda bilgi istiyorum.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön