23 Şubat 2013

Garanti Bankası Hesabımdan Kesilen Ücretin İadesini İstiyorum!

Garanti bankasından kgs aldım. Kgs'yi alırken hesabıma 50 TL para yatırdım bunun 30 TL'sini Kgs kartına yükledim. Mevduat hesabımda 20 TL kalmıştı. 3 ay sonra hesabımı inceledim her ay hesabımdan 3. 75 TL aylık ekstre ve bsmv ücreti kesildiğini fark ettim. Bu anlamsız kesintinin iptalini ve kesilen tutarların hesabıma yatırılmasını talep ediyorum. Ayrıca bana yollanan paracard içinde yıllık kart ücreti ödeniyor mu ödeniyorsa ödemek istemiyorum bilmenizi isterim. Mailime olumlu cevap alamadığım takdirde garanti bankası ile olan bütün ilişkilerimi sonlandıracağımı beyan ederim.

Oğuz 42 Okunma

Cevaplar

  • Oğuz26 Şubat 2013

    Nasıl teşekkür edeceğimi inanın bilemedim(!)..Resmen dalga geçiyorsunuz bizi koyun yerine koyuyorsunuz anlam vermedim..Aslında haklısınız bir yandan çünkü sizleri denetleyen bir kurum ya da hükümet yok meydanı boş bulmuşsunuz istediğiniz gibi at koşturuyorsunuz haram olsun aldığınız para..Ben hesabımı kapatacam..Türk toplumu eğer koyun olmak istemiyorsa sizin gibi bankalarla çalışmaz umarım.Tek temennim bu doğrusu..Bu ülkede para kolay kazanılmıyor ama kolay çalınıyor sizin gibi resmi hırsızlar varken elimizden içimizi dökmekten başka bir şey gelmiyor.Benden çaldığınız parayı müsait bir yerde kullanırsınız artık..

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön