12 Eylül 2013 #2008275

Garanti Bankası Hesabımdan Kesilen Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Garanti Bankasının 1657***1 müşteri nolu müşterisiyim. Her yıl bankanıza anılan hesaba ait hesap işletim ücreti ödemekteyim. Ancak çeşitli tüketici mahkemeleri ve yargıtay kararıyla da hesap işletim ücretlerinin ve diğer kesintilerin haksız kazanç niteliğinde olduğu sabitlenmiştir.


Yukarıda ki gerekçeler doğrultusunda geriye dönük olarak benden kesilen yıllık hesap işletim ücreti ve ekstre +BSMV ücreti adı altında kestiğiniz ücretlerin yasal faizi ile birlikte tarafıma iadesini istiyorum.BDDK,BBK ve diğer hakem heyetlerine gerek kalmadan bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Aycan 73 Okunma

Cevaplar

  • Aycan'ın Teşekkür Mesajı20 Eylül 2013

    Bir gün sonra geri dönüş ve istediğim şekilde halledilmesi için teşekkür ederim

  • Garanti Bankası Temsilcisi12 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Aycan B. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön