11 Eylül 2013

Garanti Bankası Hesabımdan Kesilen Hesap İşletim Ücretinin İadesini İstiyorum!

Bankanızın 8*****7 hesap nolu müşterisiyim. Her yıl bankanıza anılan hesaba ait hesap işletim ücreti ödemekteyim. Ancak çeşitli tüketici mahkemeleri ve yargıtay kararıyla da hesap işletim ücretlerinin haksız kazanç niteliğinde olduğu sabitlenmiştir.


Ayrıca bu konuda yargıtay dairelerince verilen kararlara göre 10 yıl geri dönük olarak tüketicilerin paralarını geri alabileceğine ilişkin hükmü de kesinleşmiş bulunmaktadır. Yukarıda ki gerekçeler doğrultusunda 10 yıl geriye dönük olarak benden kesilen yıllık hesap işletim ücretinin yasal faizi ile birlikte tarafıma iadesini istiyorum.

Mustafa 49 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Eylül 2013

    Müşterimiz Sn. Mustafa T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüşlerinizi www.garanti.com.tr / Haklı Müşteri Hattı sayfasında yer alan İletişim Formu aracılığı ile iletebilir, hafta içi ve cumartesi günleri 09:00-18:00 saatleri arasında 444 0 338 ve ya 0850 222 0 338 numaralı hattımızı arayarak müşteri danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. 7/24 hizmetinizde olan @garantiyesor ekibine; Facebook (http://on.fb.me/1356rGa) ve Twitter (http://twitter.com/garantiyesor) üzerinden de ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla, T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön