23 Şubat 2013 #1649477

Garanti Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Diğer birçok banka öğrencilerden hesap işletim ücreti almazken Garanti bankası benimle savaşıyor gibi. Her ay hesap ekstresi diye birşey adı altında 3.75 tl para çekiliyor bunu talep bile etmedim ve öğrenci olduğumu söylediğim halde benden devamlı ücret alıyorlar. KKTC'de okuduğum için havaalanına gitmek için kartımda beklettiğim parayı Garanti bankası çekince telefonumu rehin bırakmak zorunda kaldım bide üzerine hattımı kaybettim ve başıma gelen onca şeyden sorumlu oldunuz. Öğrenci olduğum için kestiğiniz ücretleri geri talep ediyorum.

Ufuk 55 Okunma

Cevaplar

  • Ufuk29 Mart 2013

    İyi günler. Öncelikle herkese attığınız gibi banada yolladığınız mesajda şikayete yardımcı olmadığınızı bilmenizi istedim. Belirtmek isterim ki size daha önce öğrenci olduğumu söylemiştim ve kartı almak için başvurduğumda benden öğrenci olup olmadığımı ve belgemi sordu bende gösterdim tamam deyip yolladı. Başvuru yaptığım tarih 2012 Eylül-Ekim di. Extragenç ne demek onu bile bilmiyorum ve nedense bankanızda kart verdiklerinde hiçbir şeyden bahsetmediler. Garanti bankası bankamatiğinizin hiçbir özelliği yok üstelik kredi kartlarınıza başvurmayı düşünüyordum ama bankamatikte böyle yapıyorsanız kredi kartında neler yaparsınız bilemem ve bu aldığınız para yasal değil istemediğim bir kağıt parçasını evime yollamanızda doğru değil. Ben KKTC-LEFKOŞA'da yaşıyorum bu extra ise BATMAN'a gidiyor. Benden her ay para kesintisi yapıyorsunuz üstelik hesap işletim ücreti kesinti yaptığınızda başıma gelenlerin tüm sorumlusuda sizsiniz. Bu para birdaha temin edilirse bankanızla ilişkimi kesmek zorunda kalıcam lütfen bir çözüm bulun, hesap extra sı yollamayın ben Lefkoş'a da yaşıyorum Batman'da değil.

  • Garanti Bankası Temsilcisi25 Şubat 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında , Müşterimize konu hakkında email ile bilgilendirme yapılmıştır. Saygılarımızla, T.GARANTi BANKASI A.Ş . HAKLI MÜŞTERİ HATTI 444 0 338

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön