01 Şubat 2014 #2269420

Garanti Bankası Hesabımdan Hesap İşletim Ücreti Alıyor

Garanti Bankası Bolu şubesinin maaş müşterisiyim. Maaş aldığım süre zarfında bir kaç kez kredi kullandım ve hala ödemesini yaptığım konut kredisi ve ihtiyaç kredisi borcum var. Kurumumuz başka bir banka ile anlaşınca maaşımızı başka bankadan alıyoruz. Kullanmayacak olduğum Garanti Bankası hesabı için 59.00 TL hesap işletim ücreti kesileceği cep telefonuma mesaj olarak geldi.


Bende bu nedenle Garanti Bankası'nda bulunan bütün hesaplarımı kapatmak istediğimde maaş hesabının kapatılamayacağı çünkü kredi ödemelerinizi oradan tahsil edileceğini beyan ettiler. Ben o hesabı kullanmak zorunda mıyım. Kredi tahsis numarasına göre ödeme yapamayacak mıyım. 59.00 TL x 5 yıl ücret niçin ödeyeyim.

Tufan 56 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi01 Şubat 2014

    Müşterimiz Tufan T. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön