07 Temmuz 2014

Garanti Bankası Hesabımdan 58 TL Hesap İşletim Ücreti Kesildi!

Bütün bankacılık işlemlerimi Garanti Bankası üzerinden yapmaktayım. Paracard ve Gs bonus kartlarına sahibim. Paracard'ı daha önce çalıştığım firmadan maaş alabilmek için açtırmıştım. 2013 Aralık ayında iş değişikliği yaptım ve paracardı iptal ettirmedim. Bu hesap üzerinde maaşım yatmaya başladı.


Bugün hesap hareketlerime baktığımda 58 TL 6 aylık hesap işletim ücreti kesilmiştir. Gs Bonus'dan daha kesilmemiş ondan da kesileceğini düşünürsek.Garanti 6 ayda bir hesap işletim ücreti altında benden para tahsil edecek.


Eğer ki kesilen bu ücretin iadesi olmaz ise, Garanti paracard, GSbonus ve mevcut olan diğer hesaplarımın hepsini kapattıracağım.

Pınar 328 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi07 Temmuz 2014

    Müşterimiz Pınar I. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön