22 Haziran 2015

Garanti Bankası Hesabımdaki Paranın Bir Kısmına İzinsiz Habersiz Bloke Kondu!

Garanti Bankası hesabımda bulunan paranın, 250 TL 'sine herhangi bir bilgilendirme yapılmadan bloke konmuştur. Konu ile ilgili müşteri temsilcileriyle defaten görüşmem neticesinde hiçbir bilgi ve sonuç alınamamıştır. Ankara/Etimesgut Şaşmaz şubesine konu ile ilgili müracaat etmeme rağmen tarafıma herhangi bir bilgilendirme yapılmamıştır.

Hesabıma bilgim dahilinde olmadan konulan blokenin ne sebeple ve kim tarafından konulduğu hala daha tarafıma iletilmemiş olup, bizlerin birçok gereksiz bilgiyle vaktini çalan bu bankanın bilmem gereken bir konuda hiçbir şekilde beni bilgilendirmeyip, bilgi alma girişimlerimi de sonuçsuz bırakması tüketici haklarına aykırıdır.

Ersun 143 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn. Ersun A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön