20 Aralık 2014

Garanti Bankası Hesabıma Yurt İçi ve Yurt Dışından Gelen Dövizlerden Alınan Swift Ücreti Adı Altına

Garanti Bankası ile şirket olarak yaklaşık olarak 7 yıldır çalışıyoruz. Hesabımıza yurt dışından gelen, ya da yurt içinden farklı bankadan gelen dövizlerimiz' den 30usd SWİFT ücreti adı altında para kesiliyor. Miktar gözetmeksizin 30usd kesiliyor. Biliyoruz ki SWİFT ücretini paranın hesaba geldiği şube almaz, parayı gönderen şube alır.


Şubemizle bu konuyu görüştük birkaç ay paramız kesilmedi daha sonra tekrar ücret kesilmeye başlandı. Bu da başlı başına bir saçmalıktır. Önce neden kestiler şimdi neden kesmiyorlar. Şimdi kesmediler daha sonra neden tekrar kesmeye başlarlar. Lütfen konu hakkında gerekenin yapılmasını rica ediyorum. Aksi halde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Kadriye 1.378 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi22 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Kadriye S. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön