09 Ocak 2015

Garanti Bankası Hesabıma Tasfiye Kararı Konulmuş

Garanti Bankası'ndan maaş hesabı açtırmak üzere 4. Levent şubeye gittiğimde, Hisarüstü şubesindeki hesabımın tasfiye edilecek olarak gözüktüğünü işlem yapamadıklarını söylediler. Hisarüstü şubesini aradım, bunun genel müdürlük kararı olduğunu, niye olduğunu bilmediklerini söylediler. Şu anda 4.Levent şubede çalışacağım firma için hesap açamamış durumdayım. Senelerdir çalıştığım bankanın bana bu konuda düzgün bir açıklama yapmasını bekliyorum.

Emir 818 Okunma

Cevaplar

  • Emir17 Ocak 2015

    Pazartesi günü şikayetimle ilgili banka tarafından arandım, cuma gününe kadar aranacağım şube tarafından söylendi. 1 hafta geçti, konuyla ilgili aranmadım, şikayetim hala devam ediyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi09 Ocak 2015

    Müşterimiz Sn. Emir E. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

  • Emir08 Ocak 2015

    Hala bir cevap verilmedi tarafıma

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön