16 Aralık 2013

Garanti Bankası Hesabım Kapatılmıyor Ücret İsteniyor!

Kapatılmayan hesapların hesap işletim ücretlerinin çekileceği yönünde bir notifikasyon aldım. Daha sonra hesap kapama için İstinye Park Şube'den yazılı imzalı talimat gönderdim ancak Stadyum Mecidiyeköy Şubesi bu hesabın yatırım hesabı olduğunu ve farklı bir talimat gerektiği şeklinde telefonla bilgi verdi. Ardından "yatırım hesabı kapatma talimatı" doldurup bir İstinye Park Şube'den gönderdim, günlerdir göndermiş olmama rağmen bu hesap halen açık duruyor.

Stadyum Mecidiyeköy şubedeki hesabımın derhal kapatılmasını talep ediyorum ve ileride bu hesap bahane edilecek tek bir kuruş hesap işletim ücreti kesilecek olursa da BDDK'ya yazılı şikayette bulunacağımı bildirmek istiyorum.

Süleyman 51 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Aralık 2013

    Müşterimiz Sn. Süleyman C. Ç. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön