24 Nisan 2013 #1759680

Garanti Bankası Hesabım Kapatılmıyor!

Garanti hesap kartını uzun süredir kullanmıyordum. Bir yerden bana para gelişi olmuş, bankada hesap işletim ücreti adı altında parayı çekmiş. Bunun üzerine Şirinevler şubesine gidip hesabımın kapanması için dilekçe verdim. Hesabım kapanmayınca bankayı aradım. 3.99 TL borcum olduğundan kapatmadıklarını söylediler onu da ödedim ve Bahçelievler Yayla şubesinde tekrar bir dilekçe daha yazdım.


1 hafta geçti halen kapatmıyorlar. Kullanmadığım bir karttan hesap işletim ücreti adı altında para çekiyorlar, para istemeye de devam ediyorlar, bende ödüyorum ama neden hesabımı kapatmıyorlar. Tüketici haklarına mı başvurmam lazım.

Bahar 54 Okunma

Cevaplar

  • Bahar24 Nisan 2013

    saat 16.27 oldu. bankadan bir kişi bana geri dönüş yapmadığı gibi ikitelli tümsan subesindeki huseyın beye de bu saatte kadar ulaşamadım. telefona çıkan kişi ilgilenmiyor. hüseyin beyin telefonuda meşgul sürekli. not bıraktım geri dönmeleri için.. geri bile dönme tenezzülünde bulunmadılar. bu bankanın kurumsal olduğunu düşünğyordum. yanılmışım.. yaptıkları reklamlar sadece insanları kandırmak için. mağduriyetimle kimse ilgilenmiyor.bende tüketici haklarına başvuru yapacağım. YAZIKLAR OLSUN. HAKKIMI HELAL ETMİYORUM..

  • Bahar24 Nisan 2013

    Bu kadar kötü bir banka görmedim. saat 10.00 dan beri garanti bankasının tumsan ıkıtellı şubesını arıyorum. Huseyın bey dedıklelrı şahışla görüşmeniz gerekiyor diyorlar. hüseyın beyde sureklı telefonda. saat 13.00 oldu. 5 dk arayla arıyorum, huseyın bey telefonda. böyle ılgısızlık, böyle ukala bır bankaya bulaştığım için çok pişmanım. lanet olsun. bırde utanmadan en kısa surede bılgılendıreleceksınız dıye yazı gondermısler. telefonla ben aradığım halde gorusemıyorum. onların aramasını zaten beklemem imkansız..

  • Garanti Bankası Temsilcisi24 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön