11 Şubat 2014 #2288358

Garanti Bankası Herkes Farklı Bir Şey Söylüyor!

Kart aidatımı iptal ettirmek için arıyorum ilk çıkan sorumlu bayan ek kart çıkartırsanız iptal ederiz diyor hayır teşekkürler diyorum. Başka bayana aktarıyor o da 40 TL para puan yükleriz iptal edemeyiz diyor. Soruyorum hanginiz yalan söylüyor cevap veremiyor, biri tamam diyor diğeri ise hayır olmaz diyor.


İnsanları yanıltmayın yakışmıyor size, yetkili arkadaşa bağlıyorlar yine 245** sicil numaralı arkadaş ise sorduklarıma cevap veremiyor. Konuyu kestirip atıyor kim okuyorsa yazılanları ivedi olarak kart ücretimin iptalini istiyorum her yıl olduğu gibi. Umarım kulak arkası yapmaz,insanları bir daha yanıltmaz,dikkate alırsınız yazdıklarımı. Cevap bekliyorum ivedi olarak Garanti Bankası'ndan.

Ali 93 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Şubat 2014

    Müşterimiz Alican K. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön