06 Nisan 2013 #1727886

Garanti Bankası Her Yıl Aynı Sorun!

Garanti Bankası her yıl kart ücreti kesiyor.Şikayet için aradığımda ise siz ödeyin bir yıl kartınızı kapatmayın biz size bu tutarı bonus olarak yükleyeceğiz şeklinde cevap veriyordu.Bu yıl yine aynı işlem için aradığımda 59 TL'lik kart ücreti yerine sadece 20 TL puan yükleyeceklerini belirttiler. Kartımı kapatacağım dediğimde ise hemen işlemleri başlatalım dediler.


Bu şekilde davranarak önce kapatma işlemi yapıp sonra müşteri memnuniyeti ekiplerine aratacaklar. Ben hiçbir zaman kredi kartı talep etmedim gönderdiler kabul ettim kullandım.Talep etmediğim karta neden her yıl bu ücreti ödemek zorundayım.Bu konu çözülmezse tüketici hakem heyetine başvuracağım. Garanti Bankasıyla asla çalışmam.

Derya 21 Okunma

Cevaplar

  • Derya08 Nisan 2013

    Şikayetimle ilgili olarak Garanti Bankası müşteri hizmetleri temsilcisi beni aradı ancak görüşme yapılrken telefon benden kaynaklanmayan sebepten kapandı ve bana tekrar geri dönüş yapılmadı. Böyle durumda tekrar geri dönüş yapmalı ve şikayetimle ilgilenmeliler diye düşünüyorum.

  • Garanti Bankası Temsilcisi08 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön