15 Mayıs 2013 #1799243

Garanti Bankası Her Yer 50 TL Bonus Kampanyası!

Her 50 TL ye 5 TL bonus kampanyasına katılmak için akıllı telefonumdan HER YER yazıp 3340a gönderdim. Toplamda en fazla 50 TL Bonus kazanılabildiğinden ben de harcamaları artırdım ve çeşitlendirdim. Bonus yüklenme zamanı olan 4 mayısta kartıma hiç bonus yüklenmedi. Meğer operatör kaynaklı bir sorundan sms gitmemişmiş.


Akıllı telefonum herşeyi kaydediyor sağolsun. Ekran görüntüsü ektedir. 2. 121 TL kart borcu ödedim. Müşteri memnuniyetini düşünerek hak etmiş olduğum 50 TL bonusu lütfen kartıma yüklesinler. Bir de şu anki BP kampanyası için de sms göndermiştim yakıt almadan önce. Orada da bir 75 TL lik alışveriş boşa gitmiş gibi oldu.

Coşkun 48 Okunma

Cevaplar

  • Coşkun18 Mayıs 2013

    05 – 30 Nisan 2013 tarihleri arasında tek seferde yapılacak her 50 TL ve üzeri harcamaya 5 TL, toplamda 50 TL kampanyasına istinaden yazıyorum, bana mart ayındaki kampanyamızdan 5TL bonus kazanmışsınız diye cevap geliyor. Üstte ekran görüntüsü gönderdim. Baktıysanız 7 Nisanda sms gönderdiğimi göreceksiniz. Dolayısıyla mart ayı ile alakası yok. Vodafone'dan kaynaklı bir sorun sebebiyle sms iletilmemiş. Yoksa müşteri olarak ben yükümlülüğümü yerine getirdim ve katılım mesajını zamanında gönderdim. Lütfen haketmiş olduğum 50TL Bonusu kartıma yükleyiniz.

  • Garanti Bankası Temsilcisi15 Mayıs 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön