16 Nisan 2013 #1745509

Garanti Bankası Her Defasında Değişen Fatura Komisyon Tutarı!

Doğal gaz ve diğer tüm faturalarımı 404****818522***** numaralı garanti bankasına ait bonus kartımla yapmaktayım. Bugün dekontları incelerken dikkatimi birşey çekti...Her defasında farklı komisyon tutarları kesilmiş.


Doğal ödeme dekontların da ;
08. 01. 2013 ocak ödemesinde komisyon tutarı : 3. 04 iken
15. 02. 2013 şubat ödemesinde komisyon tutarı: 2. 73
15. 04. 2013 nisan ödemesindeki komisyon tutarı ise: 2. 61 olarak yansıtılmıştır. Diğer faturalarda 1 lira komisyon ücreti sabit iken , doğal gazda ki değişimi neye borçluyuz? Bu doğal bir durum mudur? Ne ile alakalıdır, bilinen bir çaresi var mıdır? Bir zahmet bu enteresan uygulamanın izahını yapınız, zira merak ediyorum.

Ülkü 78 Okunma

Cevaplar

  • Ülkü16 Nisan 2013

    Gaz genleştiğinden olsa gerek herhalde , uygulamada esniyor(doğal gaz faturası).. yasal dayanağınıda yazmamışlar..benim ödediğim fatura üzerinden kendilerine komisyon beğeniyorlar..var mı böyle bir saçmalık..tercih ediyorum diye gördüğüm muameleye bak.

  • Ülkü16 Nisan 2013

    Banka maille gerekçesini bildirmiştir ama bu gerekçe neye göre geçerlidir tartışılır ..kısaca sen istediğin kadar bizi ihya et biz memnuniyetten ziyade alacağımıza bakarız diyorlar.Dogrusu çokta haklılar.. bundan sonra doğalgaz , elektrik, su, internet ve telefon faturamı ilgili kartımdan yapmam olur biter.Bankada kazanmaz üstüne birde keyfi uygulamaları için kartı tamamen kapattırırım daha da güzel olur ..onlar sag ben selamet ..

  • Garanti Bankası Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön