03 Şubat 2014 #2272741

Garanti Bankası Hem Hesap İşletim Ücreti Hemde Kart Aidatı Ödüyorum!

30 Ocak 2014 tarihinde Garanti Bankası vadesiz mevduat hesabım için, izinsiz haber vermeden
58 TL tutarında hesap işletim ücreti adı altında para kesilmiştir. Aynı bankanın yıllardır kredi kartını da kullanmaktayım ve onun içinde her yıl aidat ücreti ödemekteyim.


Müşteri hizmetlerini arayıp kesilen tutarın tarafıma iadesini istememe rağmen müşteri hizmetleri yetkilisi bunun mümkün olamayacağını iade edemeyeceklerini söylemiştir. Kanuni hakkım olan bu tutarların iadenin gerçekleştirilmesini, aksi halde kanuni yollarla hakkımı arayacağımı bildiririm.

Serkan 60 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Şubat 2014

    Müşterimiz Sn. Serkan Y. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek mesajı hakkında yardımcı olunacaktır. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan ve Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön