28 Mayıs 2015

Garanti Bankası Hediye Bonus Geri Alım

Hesap açtırırken prosedür gereği deyip istemediğim halde adıma kredi kartı çıkarıldı.

İptal edilmesini istedim.

Müşteri hizmetlerinden arayıp eğer katımızı alırsanız 40 TL bonus vereceklerini söylediler ve kabul ettim. Kart bana ulaşmadı ve tekrar iptalini istedim.

Daha sonra tekrar arayıp eğer kartımızı iptal etmezseniz 59 TL bonus daha vereceklerini ifade ettiler. Bu bonusları katımı iptal etmemem halinde sene sonuna kadar kullanabileceğimi telefon görüşmesinde ifade ettiler ve sırasıyla bu bonuslar şubat ve nisan aylarında alındı.

Bu bonuslar iade edilmemesi halinde kartımı iptal edeceğimi, eğer edemezsem gerekli yerlere şikayet edeceğimi bildirmek isterim.

Sinan 333 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi28 Mayıs 2015

    Müşterimiz Sn. Sinan Sercan P. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön