11 Aralık 2014

Garanti Bankası Hayat Sigortası Yenileme Ücreti!

Garanti Bankası'ndan çektiğim illallah dedirtti. 1 sene önce kredi çekerken 200 TL hayat sigortası primi ödedim. Bu primin bir kereye mahsus olacağı söylendi. Çektiğim kredinin geri ödemesi 60 aydır. 1 sene dolduğu için tekrar 172.5 TL tahsil edilmek isteniyor. Bunu asla kabullenemem. 12 aydır düzenli olarak ödediğim kredimi bu tahsilat yapıldığı takdirde asla ödemeyi düşünmüyorum.

Bir bankanın bunu yapmasını anlamıyorum. Ya personelin her şeyi açıkça anlatsın. Ya da çalışmasın. Hayat sigortası 1 kereliğine kredi çekerken tahsil edilir. Bunun acilen düzeltilmesini istiyorum. Aksi takdirde tüm vaktimi ayırıp adli mercilere başvuracağımı belirtmek isterim.

Turan 1.375 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi11 Aralık 2014

    Müşterimiz Sn. Turan İ. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön