03 Haziran 2014

Garanti Bankası Hayat Sigortası Poliçesi İsteğim Dışında Yenilendi

Garanti Bankasından çektiğim bireysel ihtiyaç kredisi karşılığında iki yıl süre ile hayat sigortası bedeli ödedim. Fakat kredimin son yılında hayat sigorta poliçemin yenilenmemesini mail yoluyla müşteri temsilcime iletmeme rağmen poliçe yenilemenin zorunlu olduğu belirtilerek yenilenmiştir. Poliçemin iptali ve paramın iadesini talep ediyorum.

Fatih 809 Okunma

Cevaplar

  • Fatih06 Haziran 2014

    şimdi en kısa sürede cevap verilecek diye geçiştirip şikayete cevap vermiş oldular. Bravo gerçekten. bu işinde kısa yolunu bulmuşlar. sakın ha bu seferde müşterimizi aradık fakat ulaşamadık filan demeyin. ne arayan nede soran var.

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Haziran 2014

    Müşterimiz Fatih A. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Sosyal Medya’da 7/24 hizmet veren GarantiyeSor Twitter hesabımızdan, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön