02 Nisan 2014 #2377699

Garanti Bankası Hayat Sigortası Masrafları

Benim Garanti Bankası'ndan çekmiş olduğum 3 adet kredi var. Hepsi için ayrı ayrı hayat sigortası yaptılar ve seneden seneye tekrar benden sigorta ücreti kesiyorlar. Bunun için şikayet etmek için haklı müşteri hattını aradığımda sabah olmasına rağmen son derece gergin bir insan olan B** Hanım telefonu açtı ve ben size yardımcı olmak için buradayım dedi. Ben de durumu anlattığımda kesinlikle bu ödemeyi geri alamazsınız diye net bir dille yardımcı olmak istemedi.


Şubeyi aradığımda ise daha makul en azından neden alamayacağımı anlatmaya çalışan bir kişi ile görüştüm fakat tabi ki benim durumuma çare olamadı. Öncekiler tamam parası kalsın ama bundan sonra yapılmasın ben bunu istiyorum.

Adem 129 Okunma

Cevaplar

  • Garanti Bankası Temsilcisi02 Nisan 2014

    Müşterimiz Adem U. tarafından iletilen bildirim, bankamızca değerlendirmeye alındı. Müşterimiz ile en kısa süre içinde iletişime geçilerek, talebi hakkında yardımcı olunacak. Değerli Müşterimiz; Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili görüş, öneri ve düşüncelerinizi www.garanti.com.tr Haklı Müşteri Hattı linkinden, Facebook sayfamızda yer alan GarantiyeSor İletişim Formu’ndan veya (0212) 630 16 68 numaralı faksımızdan iletebilirsiniz. Teşekkür ederiz. T. Garanti Bankası A.Ş

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön