18 Mart 2013 #1692040

Garanti Bankası Havalede Kesinti Yapıyor!

Garanti Bankası şahsi hesabıma gelen yurt dışı havalem, de karşı tarafın bütün masrafları ödeyip swift mesajını da bana çekmiş olup net tutardan 100 dolar gibi kesindi yaptılar ve bu üç kez oldu. . Karşımda bunu açıklayan bir şahısta bulamıyorum . Bankada müşteri temsilcisinin bana verdiği cevap bizde böyle beyefendi diyor .

Kurtuluş 89 Okunma

Cevaplar

  • Kurtuluş14 Nisan 2013

    burdaki şikayetimin üstüne şubeme de gittim 1 hafta arayla iki yetkili şahızla görüşmeme rağmen bir sonuç alamadım beni arıyacaklarını söyleyip kimse aramadı hayatımda gördüğüm en ilgisiz banka . kesinlikle hesaplarımı sonlandıracğım.

  • Kurtuluş19 Mart 2013

    sayın banka yetkilisi.attığınız maille bana yardımcı olduğunuzu veya bir çözüm ürettiğinizi sanıyorsanız yanılıyorsunuz. hesabımda daha önceki hareketlerde hiç bir ücret alınmazken şimdikilerde niye alındı ben bunu anlamış değilim.bana gelen bütün swift mesajlarda tutar netti ve hesabıma kesinti olmadan geçti en son üç işlemim de sıkıntı oldu. neye istinaden bu kadar büyük bir kesinti oluyor. yarın ilk işim kesinlikle şubeye gidip garantiye ait ne kadar hesap ve kartım varsa kapatmak olucak. ve şubede kesinlikte karşımda beni net bir şekilde bilgilendirecek muhatap bulamıyorum .herkes yanlış bir şey söylüyor.

  • Garanti Bankası Temsilcisi18 Mart 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön