03 Temmuz 2013

Garanti Bankası Havale Yapamıyorum Limit Koymuşlar!

Hesabımda 1300 TL olmasına rağmen 200 TL'den fazla havale yapamıyorum limit var deniyor. Yine kredi kartım ile 500 TL'den fazla ürün alamıyorum. Bankaya gidiyorum bir sonuç yok, klişe cümlelerle yönlendirme yapılıyor.


Müşteri temsilcisi H**** B. (Kozyatağı şubesi) ilgisiz. Her işlem için şubeye gelmelisiniz diyor, gidince de işimizi halledebilsek neyse! İş güç arasında devamlı şubeye gitmek zorundaysam ne anladım ben bu işten. Hesabımda 1300 TL var ne havale ne de başka bir işlem yapabiliyorum Limit, limit denip duruyor. Kart üzerinden değil hesap üzerinden bile havale yaptırtmıyorlar. Böyle bir şey olabilir mi? Gerçekten paramızla rezillik çekiyoruz işimiz gücümüz aksıyor.

Sinan 234 Okunma

Cevaplar

  • Sinan08 Temmuz 2013

    Aynı gün 209 tl havale için şubeye gittim benden 30 tl havale ücreti istendi! Hem de farklı bir banka için degil garantinin farklı bir şubesi için... Düşünebiliyor musnuz? Hem limit koyuyorlar hem de o limitin üstü havale için 30tl ücret istiyorlar... Ne güzel kurgulamışlar degil mi:) Kısacası bu kuruluş sizin paranızı kullanarak sizi sınırlıyor ve kılıfına uydurup para talep ediyor...

  • Garanti Bankası Temsilcisi03 Temmuz 2013

    Sayın Müşterimizin şikayeti hakkında, Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Konu hakkında müşterimize en kısa sürede bilgilendirme yapılacaktır. Saygılarımızla, T.GARANTİ BANKASI A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön